Jakie kurtki powinna mieć w szafie modna kobieta?

winter-jacket-2060205_1280

Przy obecnej nieprzyjemnej aurze, elementem garderoby, który wychodzi na pierwszy plan jest oczywiście odzież wierzchnia w postaci kurtek. Ich odpowiedni wybór jest bardzo istotny, gdyż musi być ona nie tylko stylowa, ale także trzymać odpowiednio ciepło naszego ciała, aby zapewnić ochronę przed opadami śniegu, marznącego deszczu przenikliwym wiatrem. Jaki model będzie odpowiedni model dla Ciebie, czytelniczko? Dziś omówimy dwa, żelazne klasyki!

Różnorodność

Kurtka jest podstawowym elementem naszej garderoby i aby posiadać wachlarz możliwości przy budowaniu stylizacji, warto posiadać więcej niż jeden egzemplarz. Dlaczego optujemy za takim podejściem? Po pierwsze, im większy wybór, tym mniej będziemy ograniczone w dopasowywaniu kurtki do reszty ubioru. Po drugie, w zależności od pogody, możemy wybrać wersję cieplejszą lub nieco lżejszą, gdy termometry wskażą więcej stopni niż zwykle. Istnieje jednak kilka fasonów, które będą świetnie pasować do praktycznie każdej szafy, niezależnie od wieku i upodobań. Kurtki damskie Tommyego Hilfigera znajdziesz TUTAJ.

Puchowa siła

Kurtka puchowa zadaje się być nieśmiertelna. Wystarczy wspomnieć o ilości dostępnych fasonów wykorzystujących puch jako izolację od zimna! Anoraki, bomberki, budrysówki, parku czy nawet pilotki – same widzicie jak bardzo praktyczne stały się puchówki. Ich ponadczasowość jest niesamowita i tak naprawdę każda stylizacja może zostać uratowana przez odświeżenie jej taką kurtką. A gdy dodamy do niej fakt, że jest w niej niesamowicie ciepło…

Punkowa ramoneska

Druga z obowiązkowych kurtek to tak zwana ramoneska, mimo że jej historia sięga lat 20 XX wieku, to spopularyzowana została przez hollywoodzkich amantów, aż w końcu otrzymała swoją obecną nazwę na cześć punkowego zespołu Ramones. Jest to absolutna klasyka! Jej wrodzona surowość i zadziorność przypasuje do praktycznie każdej stylistyki, nieważne czy zestawimy ją ze spodniami, czy spódnicą. Jeżeli szukamy czegoś, co pokaże naszą indywidualną, buntowniczą naturę, już nie musicie niczego szukać

Podsumowanie

Mimo tego, że proponowane przez nas fasony to żelazna klasyka, to możemy być pewne, że decydując się na nie, dobrze zainwestujemy nasze pieniądze. Projektanci praktycznie każdej marki na rynku starają się, żeby pomimo tak długiego stażu nadal szukają sposobu na tchnięcie nowego życia w znane nam dobrze fasony. Dlaczego jeszcze nie masz ich w swojej szafie?

Tekst powstał we współpracy ze sklepem MarkoweUbrania.com