Zawieszka serce jako prezent bożonarodzeniowy

Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja do kupna cudownego upominku dla rodziny i przyjaciół bliskich naszemu sercu. Jednym z ponadczasowych pomysłów na prezent, jest podarowanie biżuterii. Serce jest wciąż popularnym motywem w jubilerstwie i wspaniałym pomysłem na podarunek dla szczególnie bliskiej i ważnej osobie w naszym życiu.

Ukochana

Każdy zna symbolikę serca. Zawieszka w tym kształcie wspaniale sprawdzi się jako prezent dla Twojej ukochanej. Oprócz miłości jest to symbol szczerości, oddania i współczucia. Taka biżuteria będzie wspaniałym dodatkiem do codziennego outfitu, jak i wieczorowych wyjść twojej ukochanej. Podarowanie tego rodzaju upominku będzie wzruszającym gestem i pokaże Twoje oddanie oraz szczere zamiary.

Mama

Miłość jest wielowymiarowym i potężnym uczuciem, łączącym nie tylko zakochane pary, ale również matkę i dziecko. Często ciężko jest mówić o tak silnym i czystym uczuciu, jakie łączy nas z naszymi rodzicielkami. Zawieszka w kształcie serca lub wisiorek z sercem będzie wspaniałym prezentem dla naszych mam i pomoże w wyrażeniu wdzięczności za trud, oddanie i czystą matczyną miłość odczuwalną przez nas każdego dnia. W sklepach jest ogromny wybór biżuterii, od łańcuszków z zawieszkami w kształcie serca, po pierścionki, kolczyki czy bransoletki z tymi motywami. Odpowiednio dobrana biżuteria podkreśli blask i wydobędzie naturalne piękno naszych mam niezależnie od ich wieku.

Córka

źródło: Ergold Jewellry

Jest to następna kobieta ważna w naszym życiu. Nieważne czy jest dzieckiem, nastolatką czy kobietą kochamy ją wciąż tak samo mocno i chcemy obdarować wspaniałym prezentem. Wisiorek serce będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla naszych córek. Pokaże raz jeszcze siłę naszej miłości i oddania oraz uhonoruje ją jako jedną z najważniejszych osób w naszym życiu. Dzisiejsze jubilerstwo rozwinęło swój wachlarz ofert tak, że z łatwością znajdziemy wspaniałą biżuterię, która będzie pasowała jako upominek dla naszej córki niezależnie od jej wieku oraz z łatwością podkreśli to, co najpiękniejsze w łączącym nas uczuciu.

Siostra, przyjaciółka

Jest to następna ważna osoba w naszym życiu. To ona wysłuchuje o naszych problemach i podtrzymuje na duchu w ciężkich momentach, stoi za nami murem i broni przed niesprawiedliwościami. Jeśli chcemy podkreślić łącząca nas więź, warto uhonorować siostrę czy przyjaciółkę biżuterią z motywem serca, czy modną w tym sezonie złotą celebrytkę. W ofercie sklepów jubilerskich często znajdziemy tzw. biżuterie przyjaźni, która podkreśli piękno naszych relacji i będzie piękną pamiątką na lata.

W wielu jubilerskich sklepach znajdziesz cudowne sercowe zawieszki, propozycje wisiorków serc czy złotą celebrytkę. Przed kupnem upewnij się o preferencjach osoby, którą chcesz obdarować tak, aby biżuteria była noszona przez nią każdego dnia i przypominała o wiążącym was uczuciu.